Először is minden kedves olvasómnak Boldog Újévet, no meg könyvekben gazdag 2011-et. :D Másodszor pedig láthatjátok fent a 2010-es könyvek címszót. Ott meg lehet találni a 2010-ben általam olvasott könyvek trailerét. Nem akartam mindet visszakeresni és a bejegyzésekbe beszúrni, ezért külön lesz traileres oldal ezentúl a blogon, ahova pakolgatom majd a videókat. :D Jó mazsolázást!
A lelketlen kritikus véleménye
én is boldog új évet kívánok neked!
VálaszTörlésBoldog új évet neked is! :)
VálaszTörlésB.Ú.É.K! neked is :D
VálaszTörlésBÚÉK!
VálaszTörlés